Kirsi elamukvartal – Kirsi 46b

Tutvustus

Kirsi tänava uued kortermajad asuvad vähese liiklusega, valdavalt eramutega hoonestatud piirkonnas. Madara tn elamupiirkonnas on väljakujunenud ühtse arhitektuuriga privaatne ja hinnatud elukeskkond. Mugav ja kiire ühendus kesklinnaga, hea bussiühendus. Mööda uut kergliiklusteed jõuab jalgsi või rattaga lähimasse SELVERI kaubakeskusesse loetud minutitega. Lähedal on kool ja lasteaed.
Innovatiivne VELOX (jäävraketisega monoliitbetoon) ehitussüsteem tagab kivimaja parimad omadused. Elamud on tugevad, kauakestvad ja energiasäästlikud.
Kirsi tänava nelja korteriga majad on energiatõhusad, kõrge ehituskvaliteedi ning läbimõeldud ruumiprogrammiga. Korteri igakuine kütte ja sooja vee aasta keskmine maksumus jääb alla 50 sendi/m². Korterid on eraldi sissepääsuga läbi kahe korruse, kolme- ja neljatoalised, mis on varustatud linna kaugkütte ja autonoomse soojust tagastava ventilatsiooniseadmega. Kõigil korteritel on oma haljasala koos terrassiga ja lisaks panipaik. Igale perele on kaks kindlaksmääratud parkimiskohta ning neli kohta maja külalistele.

Nelikmaja Kirsi 46b

Vaata projekti Ava juhiste kaart

Nelikmaja Kirsi 46a

Vaata projekti Ava juhiste kaart

Waldhof ärihoone

Vaata projekti Ava juhiste kaart

Pilli 5,9,11 paarimajad

Vaata projekti Ava juhiste kaart

Pirniaia elamukvartal

Vaata projekti Ava juhiste kaart

Pilli elamukvartal – Pilli 3