Madara elamukvartal – Madara 31

Tutvustus

Madara korterelamud paiknevad rahulikus ja turvalises piirkonnas. Kaasaegne korrastatud elukeskkond, asfalteeritud ja valgustatud tänavad. Asukoht ideaalseks elupaigaks suurepärane, kõik tarvilik on lähedal, lasteaiad ja koolid, kaubandus-, teenindus- ning meditsiini asutused, sportimis- ja vaba aja veetmise võimalused. Kesklinn ainult 5 minuti autosõidu kaugusel.
Arhitekt Toomas Unt on projekteerinud kaks moodsat, nelja korteriga elamut, uued kortermajad on sobitatud olemasolevasse keskkonda. Tema projekteeritud on ka valdav osa Madara tänava elamutest.
Korterid on eelkõige sobilikud inimestele, kes ajanappusest või mingil muul põhjusel eelistavad korterit majale. Planeerimisel on saavutatud tulemus, mis pakub privaatsust ja avarust. Siselahendused on detailideni läbimõeldud ja viimistletud.
Korterid on neljatoalised ja läbi kahe korruse. Kõikidel korteritel on kuur ja auto parkimiskoht, Madara 31 majas on igale korteril kaks parkimiskohta. Korteritel on eraldi sissepääsud ja kõigile jagub privaatset hooviala vaba aja veetmiseks.

Nelikmaja Kirsi 46b

Vaata projekti Ava juhiste kaart

Nelikmaja Kirsi 46a

Vaata projekti Ava juhiste kaart

Waldhof ärihoone

Vaata projekti Ava juhiste kaart

Pilli 5,9,11 paarimajad

Vaata projekti Ava juhiste kaart

Pirniaia elamukvartal

Vaata projekti Ava juhiste kaart

Pilli elamukvartal – Pilli 3